אנחנו בונים, אתם מנהלים: כך בונים קמפיין פרסום איכותי, אפקטיבי וממיר

במקום לעשות קידום ממומן חובבני, ובמקום לשלם אלפי שקלים מדי חודש למקדמים – אנחנו נבנה עבורכם קמפיין פרסומי, עם אסטרטגיה מהודקת, הגדרת קהלים, משפכים שיווקיים וכמובן – מודעות שיגרמו לקהל שלכם להקליק ולרכוש :)

סופסוף גם לכם יהיה קידום ממומן מקצועי

d1

חממו את הקהל והובילו אותו כל הדרך לרכישה

נבנה עבורכם קמפיינים הפונים לקהלי יעד מגוונים: קהלים חדשים, מתעניינים שלא השלימו רכישה, לקוחות שרכשו בעבר ועוד. מקמפיין חשיפה ראשוני ועד רימרקטינג - כל שלבי המשפך מטופלים בהתאם לאסטרטגיה השיווקית ולתקציב שלכם.

d6

ניתן לשכפול ללא הגבלה עבור מוצרים ושירותים שונים

תוכלו להשתמש בקמפיינים שנבנה עבורכם לקידום של מגוון מוצרים ושירותים, ואף לשכפל אותם כמה פעמים שרק תרצו, לערוך ולשנות אותם בהתאם לצורך כדי למכור מוצרים ושירותים שונים, לערוך מבצעי מכירות ולמכור בכיף :)

d3

לא עוד קמפיינים מקרטעים: שיפור מיידי בביצועי השיווק

בזכות משפך שיווקי מהודק, תוכן אטרקטיבי ותכנון מדויק - הקמפיינים שנבנה עבורכם צפויים להניב תוצאות טובות יותר.
כל זה, בניהול עצמי שלכם, בהדרכה מקצועית שלנו, ובלי לשלם סכומי עתק חודשיים לחברות קידום.

חיסכו אלפי שקלים בחודש, ובמקום לשלם למקדמים - השקיעו את הכסף בתקציבי הפרסום שלכם.

שירות חודשי של קידום ממומן עולה בישראל בין 2,500 ל-4,500 ש"ח בממוצע, לעסק הקטן. לצד זה, יש להוסיף את התקציב שמשולם לגוף המפרסם (לדוגמה: פייסבוק או גוגל), שגם הוא מתחיל בכמה אלפי שקלים.

מדובר בהוצאה משמעותית, שלא תמיד מחזירה את עצמה, וחושפת את העסקים הקטנים לסיכון של הוצאה חודשית כבדה ומתמשכת.

לכן, בעלי עסקים רבים נמנעים מלעשות קידום ממומן, או עושים קידום ממומן בעצמם – "בקטנה". חלקם עושים עבודה מצויינת, אבל הרוב מתקשים בקמפיינים לאורך זמן, ומרגישים מתח, חשש ואפילו חרדה מהתחום.

הכירו את הפתרון המושלם שלנו לעסקים קטנים ובינוניים:

לאחר פיילוטים רבים ועשרות קמפיינים ללקוחות, פיתחנו שיטה להקמת קמפיינים יעילים.
העקרון פשוט: אנחנו חוקרים, מגבשים אסטרטגיה, בונים קמפיינים איכותיים -
ואתם מנהלים אותם בעצמכם בהדרכה צמודה שלנו.

1. גיבוש אסטרטגיה

התהליך שלנו מתחיל בשאלון שתתבקשו למלא ולאחריו נקיים פגישת אסטרטגיה בה ננתח ביחד אתכם את פעילות העסק, נגדיר את מטרות הקמפיינים, הקהלים, התקציבים והתכנים.

2. כתיבת אפיון קמפיין

בשלב הבא – ועל בסיס התוכנית האסטרטגית – נאפיין עבורכם לעומק את כל מרכיבי הקמפיין עד לרמת המודעה הבודדת: וידאו, צילומים, טקסטים, טפסים ועוד.

3. הקמת הקמפיין והפעלתו

לאחר הפקת התוכן ואישור התקציב, נבנה את הקמפיין על כל חלקיו ושלביו תחת חשבון הפרסום שלכם. כך תהינה לכם שליטה ובעלות מלאה על הנכס הדיגיטלי החדש והמניב שלכם.

4. הדרכה טכנית ושיווקית

כדי להבטיח החזר על ההשקעה שלכם, תקבלו מאיתנו הדרכה מקיפה על השימוש בקמפיין, וכן חומרי עזר וקבצים לניהול הקמפיין ומעקב שוטף אחרי הביצועים.

5. פגישת מעקב ותיקונים

קמפיינים הם דבר דינאמי שמחייב למידה של הקהלים, התכנים והתקציבים. לכן, תקבלו גם פגישת מעקב ושיפור ביצועים שתתקיים כחודש עד שלושה חודשים מעליית הקמפיין לאוויר.

אנחנו נקים עבורכם קמפיינים שיווקיים ומכירתיים שמביאים תוצאות לאורך זמן – על בסיס שיטות עבודה בדוקות ותכנון ואסטרטגיה מקצועית ויסודית.

תראו מה הלקוחות שלנו מספרים:

"תוך חודש, עם תקציב זעום, ראיתי עליה ממש מרשימה בכמות התגובות וההתעניינות בפוסטים וגם עליה של כ-20% במכירות. לצוות יש סבלנות אין קץ. תומכים ומסבירים מעל ומעבר ונותנים המון המון תובנות, גם בנושאים בלי קשר ישיר לקידום הממומן".

"הידע העצום של טל עם היכולות האסטרטגיות שלו, המומחיות והליווי של אלון שעשו לי סדר בראש והדאגה של עידן שאקבל את כל החומרים שאני זקוקה להם, כדי שהקמפיין יצליח בגדול. לא רק שאני ממליצה, גם שולחת את הבנות שלי אליהם. זה כבר אומר הכל".

"נהניתי מאוד לעבוד מול כל הצוות, ביחד ולחוד. אנשים נעימים ומקצועיים מאוד. זמינות גבוהה ותשובה לכל שאלה. כל ההסברים היו בגובה העיניים, הליווי הצמוד גם בפורום וגם בווטסאפ נתן הרגשה שאני לא לבד".

מה אתם מקבלים מאיתנו?

  1. פגישת מיקוד אסטרטגי שבה נסקור את פעילותכם השיווקית ונפצח את הצרכים השיווקים והיעדים שלכם. 
  2. מסמך תכנון אסטרטגי מדוקדק לקמפיין, כולל הגדרת הקהלים הנכונים לעסק, סוגי מודעות ותקציבים.
  3. אסטרטגיית תוכן תפורה אישית – איזה תוכן ליצור, כמה ומתי, כדי להגיע ליעדים העסקיים והשיווקיים שלכם. תקבלו גם הדרכה ברורה, צעד אחר צעד, ליצירת תכנים גם בקידום האורגני וגם בקידום הממומן.
  4. הקמת הקמפיינים תחת חשבון המודעות שלכם, בבעלות מלאה שלכם. השליטה היא בידיכם, תוכלו לשכפל את המודעות, קבוצות המודעות או הקמפיין עצמו כמה פעמים שתרצו, לשימושים שונים – מוצרים, שירותים או פעילויות שונות שתרצו לקדם. 
  5. פגישת לימוד והדרכה בה נציג בפניכם את ממשק מנהל המודעות ונלמד אתכם כיצד לנהל את הקמפיינים בקלות.
  6. ליווי מקיף בכל התהליך, הכולל הסברים מפורטים כיצד להשתמש בקמפיין לאחר ההשקה וטבלאות למעקב אחרי ביצועים. מענה מקצועי בפורום תמיכה סגור ואישי :)
  7. פגישת בקרה, ניתוח נתונים ושיפור ביצועים שתתקיים כחודש עד שלושה חודשים מיום השקת הקמפיין, בה נענה על שאלות, נטפל בבעיות, נבצע אופטימיזציה ונדריך אתכם כיצד לנהל בקלות את הקמפיינים שלכם מעתה והלאה.
 
צ'ופר מיוחד – קורס שיווק וקידום במתנה לבחירתכם מתוך המגוון של "כאן עובדים בכיף".

מחיר היכרות: מ-6,000 ש"ח לפני מע"מ להכל :)

* מחיר השירות הרגיל - החל מ-9,000 ש"ח לפני מע"מ. קבלת השירות מותנית בבדיקת התאמה הדדית.

רוצים עוד פרטים? נשמח לשמוע מכם!

רוצים להקים קמפיינים מקצועיים בקידום ממומן ולחסוך את עלויות המקדמים? כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס הקצר הבא, ואנחנו נהיה בקשר בהקדם לבדיקת התאמה:

כתבו לנו מייל

מתחשק לכם לחפור? זה המקום! ספרו לנו עליכם, על העסק שלכם והמוצרים - ונחזור אליכם עם מידע נוסף :)
contact@webcandy.co.il

שלחו הודעת ווטסאפ

מעדיפים להתכתב? בכיף! שלחו לנו הודעה (לא לשכוח לספר עליכם ועל העסק) וניקח את זה משם -
לשליחת הודעה