רוצים לעבוד איתנו, אבל כבר יש לכם אתר? מתלבטים איזה אתר להקים או זקוקים לתוכנית אסטרטגית ועזרה בשיווק?

הגעתם למקום הנכון ולצוות הנכון!

אנחנו מציעים שירותי אבחון וייעוץ אסטרטגי, ונשמח לעזור לכם להפיק את המיטב מהאתר הנוכחי שלכם :)

כדי שנוכל להכיר, ללמוד את הצרכים שלכם ולתת לכם הצעת מחיר מדויקת, צרו איתנו קשר. אפשר לשלוח לנו מייל, לכתוב הודעה בווטסאפ או פשוט לדלג לטופס:

מחירון ייעוץ אסטרטגי לנכסים דיגיטליים

הצוות שלנו מציע שירותי ייעוץ מקצועי, מוסמך ומנוסה כבר למעלה מ-20 שנה וכולל כמה מאנשי השיווק והמחקר המובילים בישראל. נסו אותנו :)

 • פגיצ'אט ייעוץ ראשוני חינם!

  יש לכם כמה שאלות ואין לכם את מי לשאול? רוצים לקבל נקודת מבט של אנשי מקצוע מעולים? תוכלו לקבוע איתנו פגישה בהתכתבות בצ'אט. נשאר רק לקבוע יום ושעה.

 • פגישת פיצוח אסטרטגי לאתר חדש / משודרג 1,000 ש"ח

  בונים אתר חדש, בעצמכם או עם עזרה? משדרגים את האתר שלכם? אל תצאו לדרך בלי שיש לכם אסטרטגיה מהודקת - וזה בדיוק מה שאנחנו יודעים לעשות בפגישות הפיצוח המקצועיות והייחודיות שלנו.

 • אבחון אתר קיים ופגישת ייעוץ 1,500 ש"ח

  מרגישים שהאתר שלכם לא ממצה את הפוטנציאל? תנו לנו לבדוק את זה עבורכם. נערוך אבחון עומק יסודי לאתר שלכם, ננתח את פעילות הגולשים ונערוך אתכם פגישה מסכמת עם הממצאים, התובנות - וההצעות שלנו לשיווק ופיתוח.

 • פיתוח אסטרטגיית תוכן לאתר 3,800 ש"ח

  אם האתר שלכם זקוק לרענון והשיווק מתחנן לדחיפה - נשמח להיות שם בשבילכם :) בשירות זה נגבש עבורכם אסטרטגיית תוכן לאתר, הכוללת גם מחקר מילות מפתח מקצועי והנחיות מדוייקות לגבי סוג התכנים שאנו ממליצים לכם לייצר בשוטף (מה לפרסם מתי, בקיצור).

המחירים לפני מע"מ וכפופים לאפיון. שירות "פגיצ'אט" מותנה בזמינות הצוות ועל בסיס מקום פנוי וכל הקודמ/ת זוכה. משך הצ'אט: עד 30 דקות.